Hakkımızda

1989 Yılında İstanbul Sultangazi ilçesinde ticari faaliyetine başlayan EKSAN, kuruluşunun ilk yıllarında Türkiye'nin öncü markalarının ağır vasıta araçlarına Şasi Tadilatları (Şasi Uzatma, Kısaltma ve Güçlendirme) başta olmak üzere İlave Dingil Uygulamaları üzerine hizmet vermiştir.

Faaliyetlerine başladıktan kısa bir süre sonra Türkiye'de otomotiv sektöründe ilkleri yapmanın haklı gururunu yaşayan EKSAN, sektörde ilk kez 1995 - 2000 Yılları arası “Kırkayak İlave Dingil” yapmayı başarmıştır.

1996 Yılında otobüs Römork İmalatı ile sektörde farklı ve sıradışı bir ilke imza atan EKSAN, geleceğe yönelik başarılı çalışmalarının kalitesini gözler önüne sermiştir.

Türkiye'nin büyüme potansiyeli ile ilintili olarak sektördeki gelişmeleri izleyen ve üretim bandını uygulamayı başaran EKSAN, müşterisine yüksek kalitede hizmet sunabilmek adına üretim yeri ve üretim kapasitesini arttırarak 2002 yılında ikitelli O.S.B’de 1.000 m2 üretim alanında çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

Her alanda kaliteyi hedefleyen şirketimiz, müşterisine yenilikçi ve standartlara uygun bir hizmet sağlamak adına 2004 yılında ilk “AİTM Seri Tadilat Tip Onayı” belgesini almıştır.

Kalite yönetimi ve standartları hususunda ivedi hareket ederek ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi başta olmak üzere; 2. Aşama Tip Onayı belgeleri, CE belgeleri ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi gibi birçok belge ve sertifikaya sahiptir.

En güncel kalite yönetim uygulamaları ve tadilat standartlarını yüksek müşteri memnuniyeti tüm Türkiye’de hizmet veren firmamız, Römork İmalatı, İlave Dingil Uygulamarı ve Şasi Tadilatı ile ilgili kapsayıcı bütün hizmetleri kalite yönetim standartlarına uygun olarak, araç üreticileri başta olmak üzere tüm Türkiye'ye sumaktadır.

Türkiye'de dünyanın önde gelen araç üreticilerinin Yetkili Tadilatçısı olarak hizmetlerine devam eden firmamız, 2019 yılı itibari ile İstanbul Hadımköy'de bulunan 3.000 m2 kapalı 2.000 m2 açık alanlı fabrikası ile Türkiye sanayisinin kalkınmasına katkıda bulunmaya ve ülke insanımıza istihdam oluşturmaya devam etmektedir.


Vizyon

Sektöründe Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen sanayi şirketi olmak.


Misyon

Topluma fayda sağlayan yenilikçi otomotiv ürün ve hizmetleri sunmak.


Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır.
Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de Değerimiz o kadar artacaktır.
Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır.
Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir.
Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışması”nı gerçekleştirmek prensibimizdir.
Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir.
Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için Gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.


Stratejimiz

Büyüme
Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında yeni ürün geliştirerek organik ve inorganik büyümek.

İnovasyon
Bütün iş süreçlerinde yaratıcılığı zirvede tutarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak.

Marka
Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan ve her segmentte en çok tercih edilen marka olmak.

Çalışanlar
İnsan kaynakları süreçlerinde mükemmelliği hedefleyerek, çalışanlara sağlanan faydayı artırarak en çok tercih edilen şirket olmak.

Müşteriler
Satış ve satış sonrası ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetinde lider otomotiv markası olmak.