EKSAN Çerkezköy Fabrika

 1989 Yılında İstanbul Sultangazi ilçesinde ticari faaliyetine başlayan EKSAN, kuruluşunun ilk yıllarında Türkiye'nin öncü markalarının ağır vasıta araçlarına şasi uzatma / kısaltma / takviye başta olmak üzere ilave dingil üzerine her konuda hizmet vermiştir.

Faaliyetlerine başladıktan kısa bir süre sonra Türkiye'de otomotiv sektöründe ilkleri yapmanın haklı gururunu yaşayan EKSAN, sektörde ilk kez 1995 - 2000 Yılları arası “kırkayak ilave dingil” yapmayı başarmıştır.

1996 Yılında otobüs römork üretimi ile sektörde farklı ve sıradışı bir ilke imza atan EKSAN geleceğe yönelik başarılı çalışmalarının kalitesini gözler önüne sermiştir.

Türkiye'nin büyüme potansiyeli ile ilintili olarak sektördeki gelişmeleri izleyen ve üretim bandını uygulamayı başaran EKSAN, müşterisine yüksek kalitede hizmet sunabilmek adına üretim yeri ve üretim kapasitesini arttırarak 2002 yılında ikitelli O.S.B’de 1.000 m2 üretim alanında çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

Her alanda kaliteyi hedefleyen şirketimiz, müşterisine yenilikçi ve standartlara uygun bir hizmet sağlamak adına 2004 yılında ilk “seri tadilat tip onayı” belgesini almıştır.

Kalite yönetimi ve standartları hususunda ivedi hareket ederek ISO 9001:2008 kalite belgesi başta olmak üzere; 2. aşama tip onayı belgeleri, CE belgeleri ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi gibi birçok belge ve sertifikaya sahiptir.

En güncel kalite yönetim uygulamaları ve tadilat standartlarını yüksek müşteri memnuniyeti tüm Türkiye’de hizmet veren firmamız, şasi tadilatları, ilave dingil ve römork üretimi ile ilgili kapsayıcı bütün hizmetleri kalite yönetim standartlarına uygun olarak, araç üreticileri başta olmak üzere tüm Türkiye'ye sumaktadır.

Mercedes-Benz, Man, Iveco, Scania, Volvo ve Renault gibi Türkiye ve dünyanın önde gelen araç üreticilerinin yetkili tadilatçısı olarak hizmetlerine devam eden firmamız, Türkiye sanayisinin kalkınmasına katkıda bulunmaya ve ülke insanımıza istihdam oluşturmaya devam etmektedir.

Müşterinin yoğun talebi ve yeni girişimleri ile sanayi üretim ve istihdama katkı sağlamak adına yeni yatırımlara yönelen şirketimiz, Çerkezköy'de 9.000 m2 açık alan ve 6.000 m2 kapalı alan olmak üzere "Tam Hizmet" anlayışını hayata geçirebilmek için başladığı yeni hizmet üssünde faaliyetlerine başmak üzeredir.

2017 Yılının son çeyreğinde hizmete sunulacak olan yeni yönetim ve üretim merkezi aynı zamanda “ADR 'li akaryakıt tankerlerinin muayene ve kontrol merkezi” olarak da hizmet verecektir.

EKSAN KARDEŞLER OTOMOTİV SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.